Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

  Agenda

 

Datum Evenement Locatie  
12-10-2019 KCR Vrijwilligersdag 2019  Adelante Houthem  Lees meer
06-12-2019 Kunst en Cultuur met concerten  Kloosterkerk Valkenburg  
07-12-2019 Kunst en Cultuur met concerten  Kloosterkerk Valkenburg  
08-12-2019 Kunst en Cultuur met concerten en mmv fanfare St Cornelius  Kloosterkerk Valkenburg  
Diverse data Rondleidingen oorlogsmuseum Eyewitness  Beek Lees meer

 

 

  Nieuws

 


Sjtroatkriete 2015 een geslaagd evenement.

Afgelopen zondag 4 oktober hebben 45 leerlingen van 8 basisscholen in de gemeente Valkenburg a/d Geul deelgenomen aan het sjtroatkriete.
Dit jaar met het thema: werelddierendag.
Na een voorbereidende tekenworkshop op school o.l.v.  cartoontekenaar Patrick v.d. Bergh en een aanvullende workshop, op een vrije woensdagmiddag, om de techniek van het
street painting onder de knie te krijgen zijn de leerlingen volop aan de slag gegaan.
Dit onder grote belangstelling van een groot publiek.
Een diversiteit aan schitterende creaties sieren op zondag 4 oktober om 16.00 uur het Casinoplein bij brasserie Aan de Linde.
De juryleden Minke Haaksma en Gerda Meyer hebben de tekeningen beoordeeld op: creativiteit, originaliteit, compositie, ruimtesuggestie, kleurgebruik, afwerking en inzet.
Er zijn voor groep 7 & 8 drie prijzen uitgereikt.

De prijzen zijn toegekend aan:
Leerlingen groep 7:
3e prijs: school St. Gerlachus.                      Nino Bemelmans
2e prijs: basisschool Vilt.                             Julie Smits
1e prijs: basisschool Vilt.                             Pomme van Wagenveld
Leerlingen groep 8:
3e prijs: basisschool Heilige Hart.                 Robine Damamoiseaux
2e prijs: OBS Berg.                                    Sam Bergsteijn
1e prijs: Fusieschool Plenkert/St. Joseph.     Aimèe Aarts

Tot ziens bij het sjtroatkriete op:
zondag 9 oktober 2016


1e prijs: basisschool Vilt: Pomme van Wagenveld




2e prijs: basisschool Vilt:  Julie Smits

 
3e prijs: school St. Gerlachus: Nino Bemelmans



1e prijs: Fusieschool Plenkert/St. Joseph: Aimèe Aarts




2e prijs: OBS Berg: Sam Bergsteijn


3e prijs: basisschool Heilige Hart:  Robine Damamoiseaux



Hosting en Design LOCALHOSTING